100%

Transporti Falas

Për blerjet mbi 25€
Keni mbetur pa punë?

Kemi mundësi pune për ju! kërko >>

Vitamina C Serum për lëkurë të bukur dhe të çmuar

20.00

Shitur nga: Life Med

Në stok

Magjia e vitaminës që do të japë një jetë të re në lëkurë rreth syve që do të parandalojë plakjen e parakohshme, dhe kështu ne marrim lëkurë të shkëlqyeshme dhe të bukur.

Compare
  Bëni pyetje


1. Përqendrimet e larta të vitaminës C në formën e serumit ndihmojnë në rritjen e prodhimit të kolagjenit dhe kështu marrim lëkurë të shkëlqyeshme dhe të bukur pa rrudha.
2. Serum Vitamina C mbron lëkurën nga rrezatimi i dëmshëm (UVA dhe UVB rrezet ) dhe ngadalëson plakjen.
3. Vitamina C është një antioksidant i fuqishëm në “luftën” me radikalet e lira që para kohe “kapin” rininë e lëkurës suaj.
4. Serum vitaminë C është e vetmja mënyrë e natyrshme për të marrë një lëkurë uniforme, lëkurë pa vija dhe rrudha. Thjesht thoni lamtumirë hiperpigmentimit!
5. Nëse lëkura është mërzitur, Vitamina C serum është koktej e vërtetë që do të sjellë përsëri freskinë e fytyrës tuaj.
6. Pamje rinore që i jep shkëlqim dhe freski lëkurës tuaj.
7. Për lëkurë të lëmuar dhe të hidratuar Vitamina C serum është hidratuesi më i mirë për lëkurën tuaj.


Posto vlersimin tënd

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

twenty − 4 =

Vlerësime

There are no reviews yet.

Asnjë ofertë në kët produkt!

Shipping Policy

Përdoruesit në shporta24 mund ti porosisin produktet e tyre edhe pa pasur llogari aktive. Në momentin inicimit të pososië dhe dërgimit të dhënave për transport llogaritet në fuqi kontrata e kushteve dhe marrëveshjes.

Refund Policy

“Kthim” nënkupton kthimin e produktit të blerë pas pranimit fizik të produktit nga Konsumatori, nëse i njejti sheh se produkti përmbanë të meta. Afati i kthimit është brenda një dite pune (24 orë) ose sipas rregullores së plotësuar dhe të parashtruara nga ofruesi. Kthimi nuk ka të bëjë me çështje të garancionit të cilat trajtohen ndaras në këto kushte. Produktet nuk mund të kthehen tek Tregtari nga Konsumatori për faktin se konsumatorit nuk i pëlqen produkti i blerë, pa pasur produkti të meta të cilat i ka shkaktuar prodhuesi

Cancellation / Return / Exchange Policy

  1. Produkti nuk duhet të ketë asnjë të metë fizike ose juridike dhe i njëjti duhet të jetë i gatshëm për shitje te konsumatori. Pas pranimit fizik të produktit nga Konsumatori, nëse i njejti sheh se produkti përmbanë të meta, duhet që brenda një dite pune (24 orë) të njoftoj organizoj kthimin e produktit te shporta24 ose Tregtarët për t’a zëvendësuar me produkt pa të meta. Kjo nuk ka të bëjë me çështje të garancionit të cilat trajtohen ndaras në këto kushte. Produktet nuk mund të kthehen në Shporta24 ose tregtarët e sajë nga Konsumatori për faktin se konsumatorit nuk i pëlqen produkti i blerë, pa pasur produkti të meta të cilat i ka shkaktuar prodhuesi.

General Enquiries

Asnjë hetim akoma

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return a 200.
SQ
EN SQ

Main Menu