100%

Transporti Falas

Për blerjet mbi 25€
Keni mbetur pa punë?

Kemi mundësi pune për ju! kërko >>

Spirunlina San Sebastian Shtesë ushqimore

12.0013.00 (-8%)

Shitur nga: Life Med

Në stok

IMUNITETI I FORTË- Spirulina superushqimi për më shumë shëndet

Compare
  Bëni pyetje
Category:

Spirulina është një lloj algash blu-jeshile që njerëzit mund të marrin si një shtesë diete.
Njerëzit e konsiderojnë spirulinën si një ushqim të fuqishëm për shkak të përmbajtjes së shkëlqyeshme ushqyese dhe përfitimeve shëndetësore.
Spirulina ka një proteinë dhe përmbajtje të lartë të vitaminave, gjë që e bën atë një shtesë të shkëlqyeshme dietike për njerëzit në dietat vegjetariane ose vegane.
Hulumtimet sugjerojnë që spirulina ka veti antioksiduese dhe luftuese kundër inflamacionit, si dhe aftësinë për të ndihmuar në rregullimin e sistemit imunitar.

Produkti është me pastërti të lartë organike dhe vegan i çertifikuar, përmban 300 tableta

Posto vlersimin tënd

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

1 + 8 =

Vlerësime

There are no reviews yet.

Asnjë ofertë në kët produkt!

Shipping Policy

Përdoruesit në shporta24 mund ti porosisin produktet e tyre edhe pa pasur llogari aktive. Në momentin inicimit të pososië dhe dërgimit të dhënave për transport llogaritet në fuqi kontrata e kushteve dhe marrëveshjes.

Refund Policy

“Kthim” nënkupton kthimin e produktit të blerë pas pranimit fizik të produktit nga Konsumatori, nëse i njejti sheh se produkti përmbanë të meta. Afati i kthimit është brenda një dite pune (24 orë) ose sipas rregullores së plotësuar dhe të parashtruara nga ofruesi. Kthimi nuk ka të bëjë me çështje të garancionit të cilat trajtohen ndaras në këto kushte. Produktet nuk mund të kthehen tek Tregtari nga Konsumatori për faktin se konsumatorit nuk i pëlqen produkti i blerë, pa pasur produkti të meta të cilat i ka shkaktuar prodhuesi

Cancellation / Return / Exchange Policy

  1. Produkti nuk duhet të ketë asnjë të metë fizike ose juridike dhe i njëjti duhet të jetë i gatshëm për shitje te konsumatori. Pas pranimit fizik të produktit nga Konsumatori, nëse i njejti sheh se produkti përmbanë të meta, duhet që brenda një dite pune (24 orë) të njoftoj organizoj kthimin e produktit te shporta24 ose Tregtarët për t’a zëvendësuar me produkt pa të meta. Kjo nuk ka të bëjë me çështje të garancionit të cilat trajtohen ndaras në këto kushte. Produktet nuk mund të kthehen në Shporta24 ose tregtarët e sajë nga Konsumatori për faktin se konsumatorit nuk i pëlqen produkti i blerë, pa pasur produkti të meta të cilat i ka shkaktuar prodhuesi.

General Enquiries

Asnjë hetim akoma

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return a 200.
SQ
EN SQ

Main Menu