100%

Transporti Falas

Për blerjet mbi 25€
Keni mbetur pa punë?

Kemi mundësi pune për ju! kërko >>

Remove traka depilimi

3.905.40 (-28%)

Shitur nga: AVAV Cosmetics

6 stok

Remove traka depilimi +faculeta trup+fytyre+sqetulla+zona intime.

Compare
  Bëni pyetje

1. Spread Pain-less Pre- Faculeta para Pregaditjes se Dyllit beni masazh ne zonen qe do e
depiloni me dyll, minimum 10 min para se te aplikoni vendi duhet te jete i paster i thate .
Pasi jeni siguruar se zgjedhja e cila e ka bere solucioni ka qendruar ne lekure se paku 10
minuta dhe komplet eshte tretur, thaje lekuren tuaj me peshqir per te hequr lageshtin
2.
Letra Remove me Dyll te Ftohte trakat ferkohen me duar pak sekonda dhe lehte ndahen.
3. Me kujdes hapen njera nga tjetra
Remove Traka Dylli i ftohet.
4. Vendsen trakat ne formen e daljes (rritjes ) se qimeve nga larte poshte
ku te gjitha fluskat jane hequr
5. Traka me dyll terhiqet nga nje drejtim i kundert i rrenjes se qimeve (prej poshte larte)
te lekures suaj.
6. Pas depilimt mbetjet e dyllit pastroni nga lekuraj me Faculeta
Remove After waxing wipe.

Posto vlersimin tënd

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

five × 5 =

Vlerësime

There are no reviews yet.

Asnjë ofertë në kët produkt!

Shipping Policy

Përdoruesit në shporta24 mund ti porosisin produktet e tyre edhe pa pasur llogari aktive. Në momentin inicimit të pososië dhe dërgimit të dhënave për transport llogaritet në fuqi kontrata e kushteve dhe marrëveshjes.

Refund Policy

“Kthim” nënkupton kthimin e produktit të blerë pas pranimit fizik të produktit nga Konsumatori, nëse i njejti sheh se produkti përmbanë të meta. Afati i kthimit është brenda një dite pune (24 orë) ose sipas rregullores së plotësuar dhe të parashtruara nga ofruesi. Kthimi nuk ka të bëjë me çështje të garancionit të cilat trajtohen ndaras në këto kushte. Produktet nuk mund të kthehen tek Tregtari nga Konsumatori për faktin se konsumatorit nuk i pëlqen produkti i blerë, pa pasur produkti të meta të cilat i ka shkaktuar prodhuesi

Cancellation / Return / Exchange Policy

  1. Produkti nuk duhet të ketë asnjë të metë fizike ose juridike dhe i njëjti duhet të jetë i gatshëm për shitje te konsumatori. Pas pranimit fizik të produktit nga Konsumatori, nëse i njejti sheh se produkti përmbanë të meta, duhet që brenda një dite pune (24 orë) të njoftoj organizoj kthimin e produktit te shporta24 ose Tregtarët për t’a zëvendësuar me produkt pa të meta. Kjo nuk ka të bëjë me çështje të garancionit të cilat trajtohen ndaras në këto kushte. Produktet nuk mund të kthehen në Shporta24 ose tregtarët e sajë nga Konsumatori për faktin se konsumatorit nuk i pëlqen produkti i blerë, pa pasur produkti të meta të cilat i ka shkaktuar prodhuesi.

General Enquiries

Asnjë hetim akoma

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return a 200.
SQ
EN SQ

Main Menu