100%

Transporti Falas

Për blerjet mbi 25€
Keni mbetur pa punë?

Kemi mundësi pune për ju! kërko >>

Remove Rollon depilimi

0.991.90 (-48%)

Shitur nga: AVAV Cosmetics

15 stok

Remove rollon depilimi ne forme mjalte 3 lloje.

Item will be shipped in 1-3 business days
Compare
  Bëni pyetje
Category:

Ngrohet ne te vjollce,perdoret ne pembe fal kutis se menqur qe nderron ngjyre kur eshte gati!
Depilimi eshte me i sigurt dhe pa stres me Smart Wax Roll-on Liposoluble Wax.
Pajisja,
perfshin, Remove Roll-on Smart Cartridge e cila tregon se kur eshte gati per perdorim
duke ndryshuar ngjyren kur e nxehet,
Faculeten para pregatitese per depilim pa dhimbje dhe
Faculetat e pastrimit te dyllit pas depilimit.
Faculeta para pregatitese per depilim pa dhimbje, “paketimi rrotullues qe ndryshon ngjyren” dhe
sistemi i ngrohjes qendrorejane sukbjek i patentes qe nuk kopjohen. Te drejtat e rezervuara.
SPECIFIKIMET E PRODUKTIT:
Smart cartridge qe ndryshin ngjyren kur eshte gati
Kohe e shkurter e pritjes me ngrohesin qendror
Nuk permban acide, paraben, vajra minerali dhe sheqer.
Testuar Dermatologjikisht.
Qime te hollarralla Qime Normale Qime te forta dhe te trasha


Informacion shtesë

Peshë 0300 kg
Përmasa 4 × 13 × 4 cm
Posto vlersimin tënd

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

eleven − three =

Vlerësime

There are no reviews yet.

Asnjë ofertë në kët produkt!

Shipping Policy

Përdoruesit në shporta24 mund ti porosisin produktet e tyre edhe pa pasur llogari aktive. Në momentin inicimit të pososië dhe dërgimit të dhënave për transport llogaritet në fuqi kontrata e kushteve dhe marrëveshjes.

Refund Policy

“Kthim” nënkupton kthimin e produktit të blerë pas pranimit fizik të produktit nga Konsumatori, nëse i njejti sheh se produkti përmbanë të meta. Afati i kthimit është brenda një dite pune (24 orë) ose sipas rregullores së plotësuar dhe të parashtruara nga ofruesi. Kthimi nuk ka të bëjë me çështje të garancionit të cilat trajtohen ndaras në këto kushte. Produktet nuk mund të kthehen tek Tregtari nga Konsumatori për faktin se konsumatorit nuk i pëlqen produkti i blerë, pa pasur produkti të meta të cilat i ka shkaktuar prodhuesi

Cancellation / Return / Exchange Policy

  1. Produkti nuk duhet të ketë asnjë të metë fizike ose juridike dhe i njëjti duhet të jetë i gatshëm për shitje te konsumatori. Pas pranimit fizik të produktit nga Konsumatori, nëse i njejti sheh se produkti përmbanë të meta, duhet që brenda një dite pune (24 orë) të njoftoj organizoj kthimin e produktit te shporta24 ose Tregtarët për t’a zëvendësuar me produkt pa të meta. Kjo nuk ka të bëjë me çështje të garancionit të cilat trajtohen ndaras në këto kushte. Produktet nuk mund të kthehen në Shporta24 ose tregtarët e sajë nga Konsumatori për faktin se konsumatorit nuk i pëlqen produkti i blerë, pa pasur produkti të meta të cilat i ka shkaktuar prodhuesi.

General Enquiries

Asnjë hetim akoma

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return a 200.
SQ
EN SQ

Main Menu