100%

Transporti Falas

Për blerjet mbi 25€
Keni mbetur pa punë?

Kemi mundësi pune për ju! kërko >>

Remove retouch pan Lapes depilimi

3.856.30 (-39%)

Shitur nga: AVAV Cosmetics

5 stok

Remove lapes depilimi per fytyre dhe vetulla 20 perdorime

Item will be shipped in 1-3 business days
Compare
  Bëni pyetje

Retouch Pen Facial Wax Laps Dyll fytyre
Menyre e Re dhe e lehte per formesimin e vetullave dhe te shpetoni nga qimet e fytyres!
Projektuar posaqerisht per perdorim efikas ne vetulla dhe zonen e buzeve,lyeni fytyren me Retouch Pen
Yndyra nga Laps Dylli vendoset ne vetulle dhe hiqet shpejte, ku jep vetullave nje kufizim mbreselenes.
Ky eshte nje inovacion risi produkt i prodhuar nga mjalta e paster, dhe me karakterstika te lejuara qe te
perdoreni here pas here si depilim praktik, te shpejte dhe te lehte.
Mund ta merrni me vete
Retouch Pen – Laps Dyllin per fytyre vetulla e buze kudo qe shkoni dhe te
shpetoni nga qimet e padeshiruar per pak minuta aplikimi dhe
mund te beni me nje prekje te stilolapsit.
Retouch Pen.
PERBERJA E PRODUKTIT :
100% Yndyre dylli
Formules nuk i duhet ngrohje
Aplikues Ergonomik
Doze precise qe shperndahet me lehtesi ne cdo forme
Minimum 20 doza per aplikim
Precizon ne menyre perfekte lakimet fale aplikatorit te zgjuar
Ky produkt eshte prodhuar nga mjalta e paster.
Nuk permban rosin resin, paraben, vaj mineralesh dhe sheqer.
PAKETIMI PERMBANE:
1 Lapes Dyll fytyre 4 ml
2 Faculeta Remove pas Dyllit per pastrim
20 Traka Fasha Dylli
1 Menyre perdorimi.

Informacion shtesë

Peshë 0-350 kg
Përmasa 18 × 14 × 8 cm
Posto vlersimin tënd

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

twelve + twenty =

Vlerësime

There are no reviews yet.

Asnjë ofertë në kët produkt!

Shipping Policy

Përdoruesit në shporta24 mund ti porosisin produktet e tyre edhe pa pasur llogari aktive. Në momentin inicimit të pososië dhe dërgimit të dhënave për transport llogaritet në fuqi kontrata e kushteve dhe marrëveshjes.

Refund Policy

“Kthim” nënkupton kthimin e produktit të blerë pas pranimit fizik të produktit nga Konsumatori, nëse i njejti sheh se produkti përmbanë të meta. Afati i kthimit është brenda një dite pune (24 orë) ose sipas rregullores së plotësuar dhe të parashtruara nga ofruesi. Kthimi nuk ka të bëjë me çështje të garancionit të cilat trajtohen ndaras në këto kushte. Produktet nuk mund të kthehen tek Tregtari nga Konsumatori për faktin se konsumatorit nuk i pëlqen produkti i blerë, pa pasur produkti të meta të cilat i ka shkaktuar prodhuesi

Cancellation / Return / Exchange Policy

  1. Produkti nuk duhet të ketë asnjë të metë fizike ose juridike dhe i njëjti duhet të jetë i gatshëm për shitje te konsumatori. Pas pranimit fizik të produktit nga Konsumatori, nëse i njejti sheh se produkti përmbanë të meta, duhet që brenda një dite pune (24 orë) të njoftoj organizoj kthimin e produktit te shporta24 ose Tregtarët për t’a zëvendësuar me produkt pa të meta. Kjo nuk ka të bëjë me çështje të garancionit të cilat trajtohen ndaras në këto kushte. Produktet nuk mund të kthehen në Shporta24 ose tregtarët e sajë nga Konsumatori për faktin se konsumatorit nuk i pëlqen produkti i blerë, pa pasur produkti të meta të cilat i ka shkaktuar prodhuesi.

General Enquiries

Asnjë hetim akoma

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return a 200.
SQ
EN SQ

Main Menu