100%

Transporti Falas

Për blerjet mbi 25€
Keni mbetur pa punë?

Kemi mundësi pune për ju! kërko >>

Remove multiaction – depilim shume perdorimesh

5.907.80 (-24%)

Shitur nga: AVAV Cosmetics

10 stok

Remove multiaction depilim pa dhimbje pa fasha per Krimba te zi + per kornizim te mjekrres+ per veshe+ Hund+ mbi buze mustaqe   Mashkuj e Femra.

Item will be shipped in 1-3 business days
Compare
  Bëni pyetje

Me vetem nje produkt largon pikat e zeza, qimet ne vesh, ne hund dhe ne fytyre
Multi Action
, eshte i dizajnuar vecanerisht per heqjen qafe te pikave te zeza dhe qimeve te padeshiruara
ne fytyre.
SPECIFIKIMET E PRODUKTEVE :
Praktike, i disponueshem, higjienike!
I pershtatshem per perdorim per femra dhe meshkuj
Dylli Liposoluble per largimin e qimeve dhe pikave te zeza
Largues qimes efikas ne 4 zonat
Pastron pikat e zeza ne zonen T
Mund te perdoret pa fasha per qimet rreth buzeve dhe mjekrres
Me dizajnimin e shpatulles se vecante pastron qimet ne brendesi te veshit, dhe ne brendesi te hundes
Mund te nxehet ne te gjitha llojet e furrave.
Ngrihet kur aplikohet ne lekure dhe mundeson heqjen pa fasha.
Ngjitet vetem ne qime.
Nuk permban acide, paraben, vajra minerali, dhe sheqer.
PERMBAJTJET E KUTIS :
1 Shishe dylli Liposoluble 80 ml
4 Etiketa per mbrojtjen e musteqeve mbi buze
6 Faculeta per pastrim pas depilimit
6 (3 Aplikator me lloje te ndryshme) Shpatulla
1 Udhezues perdorimi
Multi Action 

Informacion shtesë

Peshë 0400 kg
Përmasa 12 × 16 × 16 cm
Posto vlersimin tënd

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

fifteen − 10 =

Vlerësime

There are no reviews yet.

Asnjë ofertë në kët produkt!

Shipping Policy

Përdoruesit në shporta24 mund ti porosisin produktet e tyre edhe pa pasur llogari aktive. Në momentin inicimit të pososië dhe dërgimit të dhënave për transport llogaritet në fuqi kontrata e kushteve dhe marrëveshjes.

Refund Policy

“Kthim” nënkupton kthimin e produktit të blerë pas pranimit fizik të produktit nga Konsumatori, nëse i njejti sheh se produkti përmbanë të meta. Afati i kthimit është brenda një dite pune (24 orë) ose sipas rregullores së plotësuar dhe të parashtruara nga ofruesi. Kthimi nuk ka të bëjë me çështje të garancionit të cilat trajtohen ndaras në këto kushte. Produktet nuk mund të kthehen tek Tregtari nga Konsumatori për faktin se konsumatorit nuk i pëlqen produkti i blerë, pa pasur produkti të meta të cilat i ka shkaktuar prodhuesi

Cancellation / Return / Exchange Policy

  1. Produkti nuk duhet të ketë asnjë të metë fizike ose juridike dhe i njëjti duhet të jetë i gatshëm për shitje te konsumatori. Pas pranimit fizik të produktit nga Konsumatori, nëse i njejti sheh se produkti përmbanë të meta, duhet që brenda një dite pune (24 orë) të njoftoj organizoj kthimin e produktit te shporta24 ose Tregtarët për t’a zëvendësuar me produkt pa të meta. Kjo nuk ka të bëjë me çështje të garancionit të cilat trajtohen ndaras në këto kushte. Produktet nuk mund të kthehen në Shporta24 ose tregtarët e sajë nga Konsumatori për faktin se konsumatorit nuk i pëlqen produkti i blerë, pa pasur produkti të meta të cilat i ka shkaktuar prodhuesi.

General Enquiries

Asnjë hetim akoma

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return a 200.
SQ
EN SQ

Main Menu