100%

Transporti Falas

Për blerjet mbi 25€
Keni mbetur pa punë?

Kemi mundësi pune për ju! kërko >>

Remove Fasha Depilimi

0.501.20 (-58%)

Shitur nga: AVAV Cosmetics

12 stok

Remove fasha depilimi per dyll.

Item will be shipped in 1-3 business days
Compare
  Bëni pyetje
Category:

Fasha e dyllit 25% me e gjate rrite performancen e depilimit me cilesine e saj te vecante
dhe palevizshmerine e forte
..
Remove Wax Strip
ju siguron pervoje te lehte dhe praktike depilimi me ngjitjen e saj te forte
te ngurte,dhe dizajnin e paperballueshem.Fashat jane te prodhuara ne forma te trasha, te
rrafshta dhe te forta total jane 2,5 metra te perbera nga 10 fasha. Secila fashe eshte me gjeresi
7 cm dhe me gjatesi 25cm .
SPECIFIKIMET E PRODUKTIT :
Ngjitje e forte
Cilesi te qendreushme dhe te paperkulur
25% me e gjate
PERMBAJTJA E KUTIS :
10 Fasha depilimi secila me gjatesi 7cm x 25cm (Total 2.5 m)
PERDORIMI :
Ngjit fashen me dyll ne zonen e depilimit ne trupin tuaj ne drejtim te rritjes se qimeve dhe
shtyp per te shmangur ndonje fluske.
Terhiqe fashen me dyll me nje levizje, ne drejtimin e kundert te rritjes se qimeve paralel
me trupin tuaj.
Nese shtypni trupin tuaj me nje dore derisa jeni duke e terhequr fashen me dyll, do t’i
largoni mbetjet e dylit dhe qimeve.


Informacion shtesë

Peshë 050 kg
Përmasa 10 × 5 × 2 cm
Posto vlersimin tënd

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

5 × 3 =

Vlerësime

There are no reviews yet.

Asnjë ofertë në kët produkt!

Shipping Policy

Përdoruesit në shporta24 mund ti porosisin produktet e tyre edhe pa pasur llogari aktive. Në momentin inicimit të pososië dhe dërgimit të dhënave për transport llogaritet në fuqi kontrata e kushteve dhe marrëveshjes.

Refund Policy

“Kthim” nënkupton kthimin e produktit të blerë pas pranimit fizik të produktit nga Konsumatori, nëse i njejti sheh se produkti përmbanë të meta. Afati i kthimit është brenda një dite pune (24 orë) ose sipas rregullores së plotësuar dhe të parashtruara nga ofruesi. Kthimi nuk ka të bëjë me çështje të garancionit të cilat trajtohen ndaras në këto kushte. Produktet nuk mund të kthehen tek Tregtari nga Konsumatori për faktin se konsumatorit nuk i pëlqen produkti i blerë, pa pasur produkti të meta të cilat i ka shkaktuar prodhuesi

Cancellation / Return / Exchange Policy

  1. Produkti nuk duhet të ketë asnjë të metë fizike ose juridike dhe i njëjti duhet të jetë i gatshëm për shitje te konsumatori. Pas pranimit fizik të produktit nga Konsumatori, nëse i njejti sheh se produkti përmbanë të meta, duhet që brenda një dite pune (24 orë) të njoftoj organizoj kthimin e produktit te shporta24 ose Tregtarët për t’a zëvendësuar me produkt pa të meta. Kjo nuk ka të bëjë me çështje të garancionit të cilat trajtohen ndaras në këto kushte. Produktet nuk mund të kthehen në Shporta24 ose tregtarët e sajë nga Konsumatori për faktin se konsumatorit nuk i pëlqen produkti i blerë, pa pasur produkti të meta të cilat i ka shkaktuar prodhuesi.

General Enquiries

Asnjë hetim akoma

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return a 200.
SQ
EN SQ

Main Menu