100%

Transporti Falas

Për blerjet mbi 25€
Keni mbetur pa punë?

Kemi mundësi pune për ju! kërko >>

Remove brazilian bekini

4.908.30 (-41%)

Shitur nga: AVAV Cosmetics

5 stok

Remove Brazilian bekini – produkt depilimi per zonen intime.

Item will be shipped in 1-3 business days
Compare
  Bëni pyetje

PERDORIMI:
1. Perzijeni produktin e nxehur ne trashesi te mjaltes me shpatull ne mase te njejte. Gjithmone provoni
produktin ne trupin tuaj ne pjese te vogla per te testuar nxehtesin e saj.
2. Vendosni trashesine e produktit qe keni marre nga shishja me shpatull, ne drejtimin e rritjes se qimeve
dhe mbajeni ne lekuren tuaj per 45 sekonda qe te ngrihet.
3. Pas perfundimit te vendosjes largojeni produktin e forcuar me thonjet tuaj, derisa ju mund t’a mbani
me gishtat tuaj. Ne menyre shtrenguese mbajeni fundin me gishtat tuaj, pastaj terhiqeni ate me nje
levizje te forte ne anen e kundert te rritjes se qimeve, paralel me lekuren tuaj. Provoni te mos e mbani
produktin ne lekuren tuaj me shume se 1 minute. Produkti qe qenron me shume se 1 minute forcohet
dhe thehet gjate terheqjes. Pastroni zonat e depiluara me faculetat
Remove After Wax Cleaning Wipes.
* Per te marre formen e rezultatit ne zonen bikini, para vendosjes se dyllit ne zone, ngjite fashen ne
formen
e deshiruar dhe shperndajeni dyllin.

Informacion shtesë

Peshë 0-300 kg
Përmasa 8 × 13 × 9 cm
Posto vlersimin tënd

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

fifteen − three =

Vlerësime

There are no reviews yet.

Asnjë ofertë në kët produkt!

Shipping Policy

produkti nese nuk vie ne gjendjen siq shihet ne foto pas pranim dorezimit ne prezencen e postierit hapet dhe nese vertetohet se nuk eshte si ne foto kthehet. Pas pranimit dhe pohimit se gjithcka eshte si e pershkruar ne foto te faqes atehere deklaroj se cdpo gje eshte ne rregull.

Pas  ketij momenti reklamimi - kthimi nuk eshte valid

Refund Policy

“Kthim” nënkupton kthimin e produktit të blerë pas pranimit fizik të produktit nga Konsumatori, nëse i njejti sheh se produkti përmbanë të meta. Afati i kthimit është brenda një dite pune (24 orë) ose sipas rregullores së plotësuar dhe të parashtruara nga ofruesi. Kthimi nuk ka të bëjë me çështje të garancionit të cilat trajtohen ndaras në këto kushte. Produktet nuk mund të kthehen tek Tregtari nga Konsumatori për faktin se konsumatorit nuk i pëlqen produkti i blerë, pa pasur produkti të meta të cilat i ka shkaktuar prodhuesi

Cancellation / Return / Exchange Policy

  1. Produkti nuk duhet të ketë asnjë të metë fizike ose juridike dhe i njëjti duhet të jetë i gatshëm për shitje te konsumatori. Pas pranimit fizik të produktit nga Konsumatori, nëse i njejti sheh se produkti përmbanë të meta, duhet që brenda një dite pune (24 orë) të njoftoj organizoj kthimin e produktit te shporta24 ose Tregtarët për t’a zëvendësuar me produkt pa të meta. Kjo nuk ka të bëjë me çështje të garancionit të cilat trajtohen ndaras në këto kushte. Produktet nuk mund të kthehen në Shporta24 ose tregtarët e sajë nga Konsumatori për faktin se konsumatorit nuk i pëlqen produkti i blerë, pa pasur produkti të meta të cilat i ka shkaktuar prodhuesi.

General Enquiries

Asnjë hetim akoma

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return a 200.
SQ
EN SQ

Main Menu