100%

Transporti Falas

Për blerjet mbi 25€
Keni mbetur pa punë?

Kemi mundësi pune për ju! kërko >>

Remove aparat depilimi

9.9012.89 (-23%)

Shitur nga: AVAV Cosmetics

9 stok

Remove aparat set depilimi (aparat me kabell + Rolloni+ Fasha+ faculeta.

Item will be shipped in 1-3 business days
Compare
  Bëni pyetje

Cdo gje qe iu duhet per nje pervoje depilimi te sigurt dhe pa stres!
Smart Roll-on System
, eshte nje pajisje shume e vecante e cila perfshin cdo gje qe iu duhet per
nje depilim te sigurt dhe pa stres. Ju do perfudoni procesin e depilimit ne menyre te rehatshme
me kete pajisje e cila permban “
Smart Cartridge Heater“, “Smart Wax Roll-on Liposoluble Wax“,
Pre Wax Preparation Wipe”, “Remove After Wax Cleaning Wipe” dhe “Remove Waxing
Strip
“.
SPECIFIKAT E PRODUKTEVE :
Smart cartridge (kutia e menqur) ndryshon ngjyren kur eshte gati
Kohe e shkurter e pritjes me ngrohesin qendror
Nuk ermban acide, paraben, vajra minerali dhe sheqe.
Testuar dermatologjikisht.
PERMBAJTJA E KUTIS:
1 Ngrohes + 1 Kabell
1 Dyll Liposoluble me rrotullues te menqur
 2 Faculeta para pregatitese per depilim pa dhimbje
 2 Faculeta per pastrim pas depilimit
10 Fasha me dyll (secila me madhesi te prerjes 7cm x 25cm, total 2.5 m)

Informacion shtesë

Peshë 0-500 kg
Përmasa 9 × 19 × 10 cm
Posto vlersimin tënd

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

7 + ten =

Vlerësime

There are no reviews yet.

Asnjë ofertë në kët produkt!

Shipping Policy

Përdoruesit në shporta24 mund ti porosisin produktet e tyre edhe pa pasur llogari aktive. Në momentin inicimit të pososië dhe dërgimit të dhënave për transport llogaritet në fuqi kontrata e kushteve dhe marrëveshjes.

Refund Policy

“Kthim” nënkupton kthimin e produktit të blerë pas pranimit fizik të produktit nga Konsumatori, nëse i njejti sheh se produkti përmbanë të meta. Afati i kthimit është brenda një dite pune (24 orë) ose sipas rregullores së plotësuar dhe të parashtruara nga ofruesi. Kthimi nuk ka të bëjë me çështje të garancionit të cilat trajtohen ndaras në këto kushte. Produktet nuk mund të kthehen tek Tregtari nga Konsumatori për faktin se konsumatorit nuk i pëlqen produkti i blerë, pa pasur produkti të meta të cilat i ka shkaktuar prodhuesi

Cancellation / Return / Exchange Policy

  1. Produkti nuk duhet të ketë asnjë të metë fizike ose juridike dhe i njëjti duhet të jetë i gatshëm për shitje te konsumatori. Pas pranimit fizik të produktit nga Konsumatori, nëse i njejti sheh se produkti përmbanë të meta, duhet që brenda një dite pune (24 orë) të njoftoj organizoj kthimin e produktit te shporta24 ose Tregtarët për t’a zëvendësuar me produkt pa të meta. Kjo nuk ka të bëjë me çështje të garancionit të cilat trajtohen ndaras në këto kushte. Produktet nuk mund të kthehen në Shporta24 ose tregtarët e sajë nga Konsumatori për faktin se konsumatorit nuk i pëlqen produkti i blerë, pa pasur produkti të meta të cilat i ka shkaktuar prodhuesi.

General Enquiries

Asnjë hetim akoma

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return a 200.
SQ
EN SQ

Main Menu