100%

Transporti Falas

Për blerjet mbi 25€
Keni mbetur pa punë?

Kemi mundësi pune për ju! kërko >>

Ck One foundation

23.9029.90 (-20%)

Shitur nga: AVAV Cosmetics

15 stok

CK One foundation – fondatin – puder e lenget

Item will be shipped in 1-3 business days
Compare
  Bëni pyetje
Category:

Ck One puder e lenget (sherk) ne dispozicion 3 nuanca ngjyra ideale per tonet e fytyres se popullit tone. Mbulon cdo te mete ne fyutyre shenja, njollca dhe vija e para te rrudhave qe fillojne te aplikohen rreth buzeve apo rreth syve. Per cdo moshe enkas per mosha te reja. SPF 15 factor mbrojtes kudner diellit sasi 30ml. ngjyrat ne dispozicion F200, F250, F300 

Informacion shtesë

Peshë 65 kg
Përmasa 9 × 5 × 5 cm
Posto vlersimin tënd

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

5 + 6 =

Vlerësime

There are no reviews yet.

Asnjë ofertë në kët produkt!

Shipping Policy

Përdoruesit në shporta24 mund ti porosisin produktet e tyre edhe pa pasur llogari aktive. Në momentin inicimit të pososië dhe dërgimit të dhënave për transport llogaritet në fuqi kontrata e kushteve dhe marrëveshjes.

Refund Policy

“Kthim” nënkupton kthimin e produktit të blerë pas pranimit fizik të produktit nga Konsumatori, nëse i njejti sheh se produkti përmbanë të meta. Afati i kthimit është brenda një dite pune (24 orë) ose sipas rregullores së plotësuar dhe të parashtruara nga ofruesi. Kthimi nuk ka të bëjë me çështje të garancionit të cilat trajtohen ndaras në këto kushte. Produktet nuk mund të kthehen tek Tregtari nga Konsumatori për faktin se konsumatorit nuk i pëlqen produkti i blerë, pa pasur produkti të meta të cilat i ka shkaktuar prodhuesi

Cancellation / Return / Exchange Policy

  1. Produkti nuk duhet të ketë asnjë të metë fizike ose juridike dhe i njëjti duhet të jetë i gatshëm për shitje te konsumatori. Pas pranimit fizik të produktit nga Konsumatori, nëse i njejti sheh se produkti përmbanë të meta, duhet që brenda një dite pune (24 orë) të njoftoj organizoj kthimin e produktit te shporta24 ose Tregtarët për t’a zëvendësuar me produkt pa të meta. Kjo nuk ka të bëjë me çështje të garancionit të cilat trajtohen ndaras në këto kushte. Produktet nuk mund të kthehen në Shporta24 ose tregtarët e sajë nga Konsumatori për faktin se konsumatorit nuk i pëlqen produkti i blerë, pa pasur produkti të meta të cilat i ka shkaktuar prodhuesi.

General Enquiries

Asnjë hetim akoma

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return a 200.
SQ
EN SQ

Main Menu