100%

Transporti Falas

Për blerjet mbi 25€
Keni mbetur pa punë?

Kemi mundësi pune për ju! kërko >>

Arka dyshe

59.9072.00 (-17%)

Shitur nga: AVAV Cosmetics

2 stok

Arka dyshe per martesa

Item will be shipped in 1-3 business days
Compare
  Bëni pyetje
Kategoritë ,

Arka jane te punuara nga mendafshi me nje shkelqim natyral ideale per Qiftet e persosura qe kane vendosur te martohen ku kjo ju nevojitet paketimi i vogel 15cm thellesia 15cm gjersia dhe 22cm gjatesia per futjen e gjerave elementare te imta ne kozmetike, aksesore. 

Arka e madhe 25cm gjersia me 40cm gjatesia dhe 11cm thellesia ideale per paketime te veshjeve te veqanta ne diten e dasmes. Mos te harrojme se arka e vogel posedon edhe pashqyren.

Informacion shtesë

Peshë 10 kg
Përmasa 40 × 25 × 15 cm
Posto vlersimin tënd

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

11 − 9 =

Vlerësime

There are no reviews yet.

Asnjë ofertë në kët produkt!

Shipping Policy

Përdoruesit në shporta24 mund ti porosisin produktet e tyre edhe pa pasur llogari aktive. Në momentin inicimit të pososië dhe dërgimit të dhënave për transport llogaritet në fuqi kontrata e kushteve dhe marrëveshjes.

Refund Policy

“Kthim” nënkupton kthimin e produktit të blerë pas pranimit fizik të produktit nga Konsumatori, nëse i njejti sheh se produkti përmbanë të meta. Afati i kthimit është brenda një dite pune (24 orë) ose sipas rregullores së plotësuar dhe të parashtruara nga ofruesi. Kthimi nuk ka të bëjë me çështje të garancionit të cilat trajtohen ndaras në këto kushte. Produktet nuk mund të kthehen tek Tregtari nga Konsumatori për faktin se konsumatorit nuk i pëlqen produkti i blerë, pa pasur produkti të meta të cilat i ka shkaktuar prodhuesi

Cancellation / Return / Exchange Policy

  1. Produkti nuk duhet të ketë asnjë të metë fizike ose juridike dhe i njëjti duhet të jetë i gatshëm për shitje te konsumatori. Pas pranimit fizik të produktit nga Konsumatori, nëse i njejti sheh se produkti përmbanë të meta, duhet që brenda një dite pune (24 orë) të njoftoj organizoj kthimin e produktit te shporta24 ose Tregtarët për t’a zëvendësuar me produkt pa të meta. Kjo nuk ka të bëjë me çështje të garancionit të cilat trajtohen ndaras në këto kushte. Produktet nuk mund të kthehen në Shporta24 ose tregtarët e sajë nga Konsumatori për faktin se konsumatorit nuk i pëlqen produkti i blerë, pa pasur produkti të meta të cilat i ka shkaktuar prodhuesi.

General Enquiries

Asnjë hetim akoma

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return a 200.
SQ
EN SQ

Main Menu