100%

Transporti Falas

Për blerjet mbi 25€
Keni mbetur pa punë?

Kemi mundësi pune për ju! kërko >>

Acid Hyaluronic Serum

20.00

Shitur nga: Life Med

Në stok

Acid Hyaluronic Serum është zgjedhja e duhur në qoftë se lëkura juaj ka nevojë për një hidratim të plotë në thellësi dhe ripërtëritje.

Acid Hyaluronic Serum do të rivendosë elasticitet dhe freski në lëkurën tuaj, për rinovimin dhe kthimin e linjave të bukura në fytyrë. Si rezultat, ajo do të bëj rinovimin e lëkurës, pa pasur nevojë për trajtime të shtrenjta dhe potencialisht të rrezikshme kozmetike.
Acidi hyaluronik gradualisht zvogëlohet në moshë, dhe reduktimi i saj është i pasqyruar në shfaqjen e rrudhave në fytyrë tonë.

Compare
  Bëni pyetje
Category:

Hyaluronic Acid Serum produkti përmban edhe disa përbërës të rëndësishëm për lëkurën tuaj:

Aloe Vera organike e mban lëkurën të pastër dhe të hidratuar duke mbajtur lagështi natyrale të lëkurës duke dhënë energji dhe shkëlqim.
Jojoba Organik Vaj është një pastrues aktiv yndyror aktiv, i pasuruar me vitamina B2 dhe B3.
Vitamina C – është e rëndësishme për sintezën e kolagjenit dhe carnitine, si dhe metabolizmin e acidit yndyror. Ndihmon për të hequr njollat e errëta nga lëkura.
Vitamina E luan një rol të madh në formimin e lëkurës së shëndetshme dhe të bukur. Është një antioksidant i fuqishëm që ushqen lëkurën dhe nuk i mbyll poret. Lëkurën e bën atë më elastike dhe me lagështi dhe ajo që është shumë e rëndësishme është se përdorimi i saj ngadalëson procesin e plakjes së lëkurës.
Retinol (Vitamin A) ndihmon në uljen e dukshme të linjave të bukura dhe rrudhat, e kombinuar me acid Hyaluronic ndihmon për të forcuar lëkurën, për të barazuar tonin e lëkurës, për të barazuar dhe për të përmirësuar sipërfaqen e lëkurës dhe për të ndihmuar zbutur efektet e ndotjes së mjedisit dhe ajrit të papastër në të cilën ne jemi të ekspozuar çdo ditë, të cilat bëjnë plakjen e lëkurës tonë para kohe.
Vaj esencial Geranium tani përdoret për të trajtuar aknet vogla, duke reduktuar inflamimin, dhe përdoret edhe për të reduktuar rrudhat e shkaktuara të lëkurës.
Ekstrakti i egër i çajit të gjelbër – është i pasur me antioksidantë, të cilat mund të ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës nga stresi i mjedisit. Antioksidantë duke luftuar rrudhat, duke lejuar një pamje rinore të lëkurës.

Posto vlersimin tënd

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

2 × one =

Vlerësime

There are no reviews yet.

Asnjë ofertë në kët produkt!

Shipping Policy

Përdoruesit në shporta24 mund ti porosisin produktet e tyre edhe pa pasur llogari aktive. Në momentin inicimit të pososië dhe dërgimit të dhënave për transport llogaritet në fuqi kontrata e kushteve dhe marrëveshjes.

Refund Policy

“Kthim” nënkupton kthimin e produktit të blerë pas pranimit fizik të produktit nga Konsumatori, nëse i njejti sheh se produkti përmbanë të meta. Afati i kthimit është brenda një dite pune (24 orë) ose sipas rregullores së plotësuar dhe të parashtruara nga ofruesi. Kthimi nuk ka të bëjë me çështje të garancionit të cilat trajtohen ndaras në këto kushte. Produktet nuk mund të kthehen tek Tregtari nga Konsumatori për faktin se konsumatorit nuk i pëlqen produkti i blerë, pa pasur produkti të meta të cilat i ka shkaktuar prodhuesi

Cancellation / Return / Exchange Policy

  1. Produkti nuk duhet të ketë asnjë të metë fizike ose juridike dhe i njëjti duhet të jetë i gatshëm për shitje te konsumatori. Pas pranimit fizik të produktit nga Konsumatori, nëse i njejti sheh se produkti përmbanë të meta, duhet që brenda një dite pune (24 orë) të njoftoj organizoj kthimin e produktit te shporta24 ose Tregtarët për t’a zëvendësuar me produkt pa të meta. Kjo nuk ka të bëjë me çështje të garancionit të cilat trajtohen ndaras në këto kushte. Produktet nuk mund të kthehen në Shporta24 ose tregtarët e sajë nga Konsumatori për faktin se konsumatorit nuk i pëlqen produkti i blerë, pa pasur produkti të meta të cilat i ka shkaktuar prodhuesi.

General Enquiries

Asnjë hetim akoma

See It Styled On Instagram

    Instagram did not return a 200.
SQ
EN SQ

Main Menu